Michaela Matochová

Naam jógu studuji šestým rokem, inspirovala mne ke změnám, které otevírají můj život štěstí, radosti, zdraví i prosperitě. Poznala jsem pocit nepodmíněné lásky, víry i naděje. Naam jóga je voda na můj vnitřní oheň, je plamenem v mém srdci. Dává mi možnost odkrývat tajemství vesmíru, života i člověka. Naam jóga je celistvá terapie, která mi umožnila poznávat samu sebe a učit se řídit svůj život.

Mám za sebou mnoho kabalistických seminářů, hodin Shakti Naam jógy, Naam meditací i rituálů. Věnuji se osobním konzultacím, jsem praktikovatelka Harmonya léčení a tvůrkyně vlastních Shakti Naam lekcí, které tvořím s otevřeným srdcem a intuicí. Mým posláním je přinášet lidem zkušenost lásky, víry i naděje tak, aby se dokázali osvobodit z jakéhokoli podmínění, aby se dokázali spojit s univerzální energií, která je všude kolem nás i v nás. 

Máte-li zájem o další mé služby, kontaktujte mne prosím, většina služeb je dostupných offline i online. Těším se na každého z vás:)

https://mishanaam.cz/

Miri Nováková

Naam jóga mi přišla do života v momentě, kdy jsem neměla dobré období a čelila jsem velkým výzvám. Okamžitě jsem poznala, že tohle potřebuji mít víc ve svém životě a učit se víc o zákonech vesmíru, více zpívat a dýchat. Myslela jsem si, že neumím meditovat, že mi to nikdy nepůjde, protože má mysl je velmi aktivní a tvořivá a často mi nedala spát. Našla jsem pro sebe krásný způsob a tím je právě Naam meditace, naam jóga, zpěv manter spolu s pohybem, okamžitě se dostávám do přítomnosti, mysl se zklidní, dech se díky zpěvu zpomalí a prohloubí, srdce se otevře, protože mantry, které zpíváme jsou absolutně božské a uvolní se spousta napětí a je to mnohem hlubší. O tom se dá psát i povídat hodiny a hodiny. 

Natolik jsem se zamilovala do tohoto učení a mé přání stát se lektorkou se splnilo. Baví mě vytvářet struktury nových lekcí, hrát si s hudbou, motivovat lidi k úsměvu, pozitivnímu myšlení, k radosti a uvolnění. Na lekcích se hodně smějeme, říkáme si o principy, které pomáhají pochopit hlubší smysl života. Zároveň pracujeme na svém těle, aby bylo pevné a zdravé. 

Dále jsem i lektorkou Naam jógy pro těhotné, prošla jsem kurzem Kabaly narození, jsem praktik Harmonya léčivé techniky a neustále studuji a prohlubuji své znalosti v Kabale a Naam józe. 

https://mirinovakova.cz/

Veronika Vernerová

Mé první setkání s Naam si pamatuji velice živě, ten dotyk posvátné hudby, který mi nasměroval život. Jak se říká: požádej a bude ti dáno, zeptejte se a dostaneš odpověď. Hodně jsem se ptala, hledala a dostala se mi do cesty Naam jóga. Díky ní začala má veliká vnitřní transformace, která stále probíhá a nikdy neskončí. Je to nádherná cesta. Od začátku mne fascinovalo, co to dělá s moji myslí, mým srdcem, taková lehkost, odevzdání a čistota. 

Později přišla možnost začít vést meditace a vytvářet něco tak výjimečného v kruhu. Neváhala jsem dlouho a využila také možnost přihlásit se do učitelského kurzu Naam jógy. Cítila jsem velikou vděčnost za příležitosti, které se mi dostávají, ale říkala jsem si: Já a cvičit jógu? ... Teď, když začínám vést lekce, cítím se tak přirozeně. Toužím žít v pravdě, radosti a lehkosti. Naam je pro mne naladěním se prostřednictvím zpěvu sama na sebe, na to jak se cítím, na své srdce. Velkou důležitost vidím v práci s dechem. A věřím, že mám být inspirací druhým a být pro ně světlým bodem. Že vše je možné.

https://www.sunmarai.cz/ 

Petra Babinská

Bylo to před mnoha lety, kdy se mé celoživotní hledání hlubšího smyslu existence a pojmenování samotné její podstaty naplnilo. Po velkém slunovratu v roce 2012 přišla osudová setkání s waldorfskou pedagogikou, antroposofií, aromaterapií, jejich Mistry, a má první lekce Naam jógy s přednáškou Univerzální Kabaly. Pamatuji si, jak na mě od první vteřiny působil podmanivý, hedvábný, hluboký hlas z reproduktoru, nádherná hudba a mantry, které jsem "poznávala" jako pohádku z dětství. Předávaná moudrost mne zasahovala přímo do srdce. Tak rychlé zastavení se a prožití tady a teď jsem nikdy před tím nepoznala... 

Dva roky po této zkušenosti jsem se s nositelem tohoto božského hlasu setkala fyzicky ve Švýcarském Zurychu. Žila jsem svůj 33. rok života a prošla jsem tou nejsilnější transformační zkušeností doposud a odstartováním mohutného vývoje ve všech úrovních sebe sama. Setkala jsem se s žijícím spirituálním Mistrem Jógy a Kabaly, Dr. Josephem Michaelem Levrym. Slovy nepopsatelná zkušenost. Světlo koncentrované v komunitě bylo oslnivější než Slunce. Pochopila jsem, co je mým úkolem. Krátce na to jsem nastoupila do kurzu pro učitele Naam yogy, později kurzu Harmonya a Kabaly narození. Mám velikou úctu ke všemu, co přichází skrze Dr. Levryho a mou českou učitelku Kateřinu Kolihovou. Tak mocné je učení Naam jógy, kdy i jedna jediná lekce nebo jedno jediné Harmonyum mají zásadní vliv na vývoj duše. I jedna jediná modlitba nebo mantra, která tudy přichází přes linie mistrů a kterou se naučíte, vás může celý život chránit a dát vám neopakovatelnou zkušenost SÍLY SLOVA. 

Jaké to jsou? Předně TRIPLE MANTRA a MODLITBA LÁSKY, MÍRU A SVĚTLA. 

MODLITBA LÁSKY, MÍRU A SVĚTLA

Láska přede mnou

Láska za mnou

Láska po mé levici

Láska po mé pravici

Láska nade mnou

Láska pode mnou

Láska ve mně

Láska v mém okolí

Láska všem

Láska celému Vesmíru

Mír přede mnou

Mír za mnou

Mír po mé levici

Mír po mé pravici

Mír nade mnou

Mír pode mnou

Mír ve mně

Mír v mém okolí

Mír všem

Mír celému Vesmíru

Světlo přede mnou

Světlo za mnou

Světlo po mé levici

Světlo po mé pravici

Světlo nade mnou

Světlo pode mnou

Světlo ve mně

Světlo v mém okolí

Světlo všem

Světlo celému Vesmíru